بازگشت درباره ما

باشگاه مشتریان دیجی‌کالا

دیجی‌کالا بعنوان یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با فراهم آوردن تنوع بالایی از اقلام کالایی در دسته‌های مختلف، فراهم آوردن محتوای تخصصی به جهت امکان نقد و بررسی کلیه‌ی محصولات ارائه شده، پشتیبانی ۲۴ ساعته و ناوگان توزیع گسترده در سراسر ایران با هدف ایجاد حس خریدی راحت، مطمئن و رضایت بخش برای مشتریانش همواره تلاش کرده است.

دیجی‌کالا راه حلی امروزی‌تر برای خرید است و حق انتخاب و مقایسه برای پایه‌ی اطلاعات تخصصی از میان تنوع بالای محصولات را برای مشتریان خود فراهم می‌کند و مشتریان را برای داشتن اوقات فراغت بیشتر و صرف زمان کمتر برای اموری همچون خرید حضوری، همراهی می‌کند.

در همین راستا "باشگاه مشتریان دیجی‌کالا" با هدف قدردانی و تعامل بیشتر با مشتریان دیجی‌کالا در تابستان ۹۸ راه‌اندازی شد تا خرید را برای مشتریان دیجی‌کالا لذت‌بخش‌تر از پیش کند و با افزودن ابعاد دیگری به این فرایند‌، ارزشی بیشتر و تجربه‌ای جدید برای مشتریان دیجی‌کالا به خصوص مشتریان وفادار که این فروشگاه اینترنتی را مقصد اصلی خرید خود می‌دانند، خلق کند.

مشتریان دیجی‌کالا می‌توانند با عضویت در باشگاه مشتریان، با «انجام هر خرید»، «ثبت هر نظر» یا «دعوت از دوستان برای خرید از دیجی‌کالا»، امتیاز کسب کنند و از امتیازهای خود برای شرکت در قرعه‌کشی جوایز بزرگ، گرفتن کالاهایی با تخفیف‌های ویژه و یا گرفتن کد تخفیف و هدیه از دیجی‌کالا یا شرکای تجاری دیجی‌کالا استفاده کنند.

Comment
ثبت نظر

به ازای هر نظر تایید شده برای کالای خریداری شده از دیجی‌کالا، ۵ امتیاز دریافت ‌کنید.

سقف امتیاز در هر سال ۲۴۰ امتیاز است. مشاهده تاریخچه سفارشات
Buy
خرید از دیجی‌کالا

پس از دریافت کالا به ازای هر ۱۰ هزار تومان خرید، یک امتیاز دریافت ‌کنید.

سقف امتیاز در هر بار خرید ۱۵۰ امتیاز است. مشاهده و خرید از دیجی‌کالا
Refer
دعوت از دوستان

برای دعوت از دوستان به دیجی‌کالا، لینک موجود در پروفایلتان را با آنها به اشتراک بگذارید و پس از اولین خریدشان از دیجی‌کالا ۲۰ امتیاز دریافت ‌کنید.

سقف امتیاز در هر سال ۵۰۰۰ امتیاز است. دعوت دوستان به دیجی‌کالا